ceskyenglishdeutsch

Dentamechanik s.r.o. - přesná strojírenská výroba se zaměřením na zdravotnické produkty

O společnosti

 

MOTTO: "Hledíme do budoucna, motivuje nás každé splněné přání a nový zákazník.“

Společnost Dentamechanik s.r.o. byla založena v roce 2002 jako obchodně výrobní společnost. Hlavním výrobním programem je od prvopočátku přesná strojírenská výroba z těžko obrobitelných materiálů jako je titan,nerez a chirurgická ocel, se zaměřením na zdravotnické výrobky.Od samého vzniku byl kladen důraz na dosahování a udržování vysoké kvality.

Postupným rozšiřováním produkce a potřebou zajistit větší výrobní prostory pro nové technologie, zakoupila společnost areál o rozloze více než 30.000 m2 v průmyslové zóně České Budějovice -Vráto. V novém areálu byla v roce 2007 dokončena rekonstrukce výrobní haly, budovy dokončování a administrativní budovy. Areál společnosti, kde polovina rozlohy je tvořena zelenými plochami, umožnil vytvořit pracovní prostředí odpovídající zaměření a potřebám výroby, současně také představuje příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance, včetně jeho umístění, vzhledem dobré dosažitelnosti městskou dopravou.

Společnost také spolupracuje s odbornými školami, kde nabízí možnost dlouhodobých praxí pro studenty.

V neposlední řadě se společnost snaží šetrně chovat k životnímu prostředí a to nejen zavedeným systémem ekologického třídění odpadů, ale i zaváděním nejmodernějších technologií, instalací fotovoltaických elektráren na střešní plochy a pořízením služebních aut na elektrický pohon.

Do budoucna má společnost v plánu výstavbu další výrobní haly a vybudování školicího centra pro své zákazníky.